,,Kašli na všechny, kteří tě odsuzují
podle toho, že vypadáš jinak. Narodila jsi se
jako originál, tak neumírej jako kopie.''

,,Všichni živí tvorové jsou krásní. Jenom zrcadlo z nás dělá zrůdy.''

Červen 2014

Diety K-POP hvězd (Lee Hi, Park Bom, Secret a Banana diet )

30. června 2014 v 20:55 | Maky |  K-POP
Sice zrovna není zrovna období držení diet (většinou se začíná po zimě, resp. po Vánocích), nemám na začátku prázdnin co dělat, kvůli hnusnému počasí (-_-''). Tak mě napadlo vám o nich něco málo říct. Příjemné čtení~ (, ikdyž je tam toho textu nějak moc málo :D).

Banánová dieta

Je u K-POP hvězd velmi popuární a objevil ji japonský lékárník Sumiko Watanabe. Je také známá jako '' Glamour starva'', protože zmenšuje obličej, spaluje tuky na bříšku, zužuje pas a prsa se naopak vyplňují. Např. Suh In Young zhubla 6 kg za 4 týdny.Co je to Ulzzang?

5. června 2014 v 20:56 | Maky |  Ulzzang

http://3.bp.blogspot.com/-YLzKPY_2JPA/USAwBZqq7ZI/AAAAAAAAABU/xApqSG6hgvs/s1600/ulz3.jpg https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/9d/e2/9c/9de29c60a16da111cb0d593f11bd2a83.jpg

Když jsem dneska tak náhodou zadala do vyhledávače ''Ulzzang'', překvapivě mi jako první vyjel český blog :D. (Ale vyhledávání mám ve všech jazycích -_- ...) Je to zvláštní, myslím, že by mělo spíše vyjet něco korejského...
(Nechci dělat reklamu, ale pokud vás zajímá, tak tady: my-asian-blog.blog.cz)
Pokud se vám chce, o ulzzang módě toho najdete česky docela dost. Nechci to tady až tak rozepisovat, tak tu dám jen to základní a nějaké fotky, aby jste si to představili ^o^.